Witaj w KUTA HOUSE - sklepie z rysunkami i nowoczesnymi plakatami do Twojego domu!

O MNIE

 KUTA HOUSE to niezależny, otwarty, awangardowy oraz eksperymentalny brand którego fundamentem jest sztuka, oraz wszelkie przejawy artystycznej działalności. Poprzez swoje artystyczne działania zmienia struktury, wyobrażenia, schematy a także praktyki społeczne. 

Misją Kuta House, jest propagowanie artystycznych przejawów twórczości, unikatowego designu, a w szczególności zrównoważona moda. W projektach proponowanych przez KUTA HOUSE duży nacisk położony jest na proste formy które poprzez eksperyment z dekonstrukcja nadają ubraniom nowego i wyrazistego charakteru. Ręcznie malowane ubrania są swoistymi dziełami sztuki, które można założyć na siebie lub powiesić na ścianie. 

Upcykling - to twórcze wyzwanie.

Podnoszenie jakości ubraniom które zostały już wyprodukowane i są obecne w naszym życiu codziennym, nadawanie im kompletnie innej wartości, zmienianie ich,  pobudza wyobraźnię. Wykorzystywanie różnych narzędzi oraz technik w procesie upcyklingu to droga nowych możliwości. Każdy projekt KH, powstały w idei upcyclingu to kolejna zapisana historia tego przedmiotu, która dodaje mu potencjału, duszy oraz swoistego piękna. 

Nazywam się Robert Kuta. Jestem artystą. Tworzę oraz kreuję nową rzeczywistość.Nie boję się podejmować coraz to nowych wyzwań, odrywając kolejne dziedziny sztuki, jak i sposoby na wyrażanie siebie. Czas spędzam w pracowni, tworząc prace, grafiki, rysunki oraz przerabiając ubrania dla moich Klientów. Posiadam rozbudowany warsztat artystyczny, wyczucie trendów i zmysł estetyczny oraz talent, który wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

Mimo że jestem samodzielnym twórcą i nie stoi za mną sztab menadżerów, zaufały mi m.in takie marki jak: Braun, Elextrolux, Vitkac.com, Tatuum, Levis, Gosia Baczyńska, Vasina, Converse, BMW, Orska, BoConcept oraz wielu prywatnych klientów, dla których wykonałem spersonalizowane ubrania, czy dodatki do wnętrz w postaci grafik, obrazów czy murali. Fundamentem mojej współpracy z Klientami jest zaufanie, uczciwość, rzetelnośc oraz kreatywność. Razem możemy odkryć nowe horyzonty.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, stworzę dla Ciebie oprawę graficzną na Twój event, wykonam obraz, a także mogę stworzyć w Twoim domu spersonalizowany mural lub dzieło sztuki site specific, idealnie dopasowane do wnętrza. Jeśli myślisz o stworzeniu swojej marki, przygotuję dla Ciebie identyfikację wizualną oraz logotyp. A jeśli jest coś, o czym nie wspomniałem, śmiało do mnie napisz lub zadzwoń!

e-mail: info@robertkuta.com

Telefon: +48 668512977


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl